Pingwiny z Madagaskaru Polska

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


    Co już za nami, a co jeszcze zostało - czyli ,,make the forum great again!"

    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Co już za nami, a co jeszcze zostało - czyli ,,make the forum great again!" Empty Co już za nami, a co jeszcze zostało - czyli ,,make the forum great again!"

    Pisanie by SS Sob Kwi 16, 2016 1:32 pm

    Tu postaram się na bieżąco informować was o tym, co administratorzy robią, by uczynić forum miejscem przyjaznym ludziom Very Happy

    15 kwietnia - Założyłem forum. Poległem już na pierwszej czynności, a mianowicie oddzieleniu od siebie kategorii. Dałem admina Alex i wspólnie, przez jakieś 30 minut próbowaliśmy razem. Piekielne forum ani drgnęło. Dopiero wtedy (gdy Alex dochodziła do siebie po solidnym ataku wkurzenia) doznałem nagłej iluminacji i udało mi się przedzielić kategorie. Nie miałem już zbyt wiele czasu tego dnia, więc dodałem tylko trochę ustawień zezwoleń do każdego działu i stworzyłem w WordPadzie szkielet regulaminu. Ahh, no i dodałem ChatBoxa.

    16 kwietnia - Zmiany ruszyły pełną parą już od 11 Wink Dodałem wiadomości powitalne, życzenia urodzinowe od administracji, skończyłem tworzyć regulamin i taryfikator (przyznaję, wzorowałem się na innych forach, ale to przecież nawet lepiej Smile), ponadto dodałem forum do wyszukiwarek, skonfigurowałem różne drobnostki (możliwości moderatorów, różne drobnostki w profilach, dodałem szablon raportów, wyświetlanie postów na stronach). Jest dobrze! Teraz wystarczy ogarnąć wygląd forum.
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Co już za nami, a co jeszcze zostało - czyli ,,make the forum great again!" Empty Re: Co już za nami, a co jeszcze zostało - czyli ,,make the forum great again!"

    Pisanie by SS Pią Kwi 22, 2016 6:48 pm

    W tym miejscu chciałbym też podziękować... QWER-cie (proszę Cię, pomóż mi z odmianą twojego nicku) za wielką pomoc w graficznym uporządkowaniu forum. Nasz baner oraz pingwiny przy nazwach kategorii to jej zasługa Wink

      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 5:02 pm