Pingwiny z Madagaskaru Polska

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


+8
QWERTA
Czuczi
Hanti
Isia
T.M.
Alex McPenguin
Kowalski, opcje!
SS
12 posters

    Witam wszystkich!

    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Witam wszystkich! Empty Witam wszystkich!

    Pisanie by SS Pon Kwi 18, 2016 2:10 pm

    Warto rozruszać ten dział, więc postanowiłem to zrobić samemu Very Happy
    ___
    Hej! Mam na imię Robert, mam 18 lat i pochodzę z raczej małego miasta w województwie łódzkim. Chodzę do liceum o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym, w tym roku będę zdawał maturę - życzcie mi szczęścia Wink
    Moje zainteresowania to m.in. sport (piłka nożna, tenis, skoki narciarskie, lekkoatletyka, ponadto sam trenuję tenisa stołowego i idzie mi całkiem dobrze), medycyna (od kiedy obejrzałem w wieku 8 lat pierwszy odcinek Dr. House'a, wiedziałem już, że kiedyś zostanę lekarzem), filmy i seriale, skandynawskie kryminały Very Happy
    Moim idolem jest Peter Prevc, któremu kibicuję od kiedy ujrzałem go na igrzyskach olimpijskich w Vancouver 6 lat temu Very Happy Wiedziałem, że przy swojej technice kiedyś będzie na szczycie. A kiedyś będzie bił rekordy (cóż, te, których jeszcze nie pobił).
    Moje ulubione dania to szeroko rozumiana chińszczyzna, zwłaszcza psy, pizza (obowiązkowo na cienkim cieście), hamburgery i spaghetti. Gdybym nie był aktywny fizycznie ważyłbym teraz jakieś 100kg.
    Jestem niespełnionym filozofem Sad Kiedyś umiałem powiedzieć że jestem stuprocentowym ateistą... Teraz już sam nie wiem, wciąż w nic nie wierzę, a jednak jestem skłonny uwierzyć we wszystko. Chciałbym znaleźć kogoś, z kim mógłbym dłużej podyskutować na te tematy Sad
    Moje ulubione gry to Football Manager 2016 i GTA San Andreas na PC oraz Piano Tiles 2 na telefonie.
    Moja ulubiona rzecz to moje słuchawki - Klipsche Image X4I. Nie oddałbym ich za nic na świecie, i obchodzę się z nimi jak ze skarbem. Służą mi już 2 lata Smile
    Moje ulubione rodzaje muzyki to... *werble*... complextro, brudne rapsy przełomu lat 90 i... 0 (?), oczywiście tylko West Coast, no i muzyka klasyczna. Piękna kombinacja.
    Jeśli ktoś chce mi zadać jakieś pytania - śmiało!
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Kowalski, opcje! Pon Kwi 18, 2016 3:42 pm

    No dobra, jedźmy! Hej, jestem Kasia, mam piętnaście lat. W tym roku kończę gimnazjum.
    Moje zainteresowania to - oczywiście oprócz Pingwinów - literatura, manga, anime, historia i kultura Japonii i kryminalistyka. Wybieram się do policji, jak się da to na wydział kryminalny.
    Moimi idolami są Piotr Polk i Orlando Bloom. Ten pierwszy jest piosenkarzem i aktorem, gra m.in. w Ojcu Mateuszu, Lekarzach i na deskach teatrów Warszawskich, tego drugiego wszyscy znają.
    Moja ulubiona potrawa (tak trochę się wzorując na SS) to pizza wszelkiego rodzaju, poza tym zapiekanka ziemniaczana, ale tylko mojej mamy. Eee... lubię brokuły... I wszystko co można dostać w KFC i McDonaldzie. Very Happy
    Słucham najczęściej rocka, rzadziej popu.
    Moja ulubiona rzecz to... w sumie nie wiem.
    Ulubionych książek jest dużo, wymieni się kiedy indziej.
    Jeśli chcecie jeszcze coś o mnie wiedzieć, to pytajcie.
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by SS Pon Kwi 18, 2016 4:03 pm

    1. Ulubiony smak lodów?
    2. Ulubiona książka :3
    3. Ulubiony sportowiec i dlaczego Peter Prevc?
    4. Ulubiona gra?
    5. Film?
    6. Serial?
    7. KFC czy Mak?
    8. Messi czy C. Ronaldo?
    9. Peter Prevc czy Peter Prevc?
    10. Chodzisz w domu w butach, w skarpetkach czy boso?
    11. Ulubiony styl pływania?
    12. Kiedy poznałaś PzM? I jak?
    13. Peter Prevc
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Alex McPenguin Pon Kwi 18, 2016 4:41 pm

    @SS?
    Wczoraj sama miałam zacząć ten temat.
    Tylko jakoś nigdy nie wiem jak zacząć pisać o swojej osobie xD
    Ulubiony film?
    Przedmiot?
    Ulubiona postać z PzM?

    @Kowalski, opcje!
    Żółwik, też bym chciała iść wydział kryminalny.
    Ale myślę też nad psychologią Wink
    Też lubię rock xD
    Ulubiona piosenka?
    Piłka nożna czy ręczna?

    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by SS Pon Kwi 18, 2016 5:25 pm

    O ulubionym przedmiocie już pisałem >.<
    Film - Oh, jest ich tak wiele... Ojciec Chrzestny/Pulp Fiction/Skazani na Shawshank/Forrest Gump/Django/Bękarty Wojny/Dwunastu Gniewnych Ludzi. Sporo Tarantino.
    Postać z PzM - hmm... ciężko powiedzieć. Zawsze lubiłem Króla Juliana.
    T.M.
    T.M.


    Liczba postów : 100
    Reputacja : 0
    Join date : 18/04/2016
    Age : 24
    Skąd : Gliwice

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by T.M. Pon Kwi 18, 2016 5:49 pm

    Tak więc,
    Imię: Ola
    Wiek:16 lat
    Zainteresowania: rysowanie (kredki, ołówki i grafika komputerowa), czytanie książek i mang oraz opowiadań (najlepiej w tematyce fantasy), trochę kryptozoologia mnie ciekawi, lubię też czytać creepypasty i oglądać anime
    Ulubione potrawy: sushi, wędzone lub smażone ryby, naleśniki z nutellą, różnych rodzajów słodycze i lody (najbardziej cytrynowe, ciasteczkowe i o smaku białej czekolady)
    Ulubiony rodzaj muzyki: metal symfoniczny i soundtracki z filmów (ale lubię też dużo innych rodzajów)
    Ulubione książki: "Hobbit" i seria "Wiedźmin"
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Kowalski, opcje! Pon Kwi 18, 2016 6:12 pm

    1. Jogurtowe z granatem - i nie ściemniam, są takie oraz sernik z gruszką - takie też są proszę państwa.
    2. Tego jest okropnie dużo. Hobbit i Władca Pierścieni, Moja Cesarzowa, Wypowiedz jej imię, Bezpieczna przystań, Kroplówka z marzeniami, Panna Foch, MISSja survival, Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, Czerwona Królowa, trylogia Czarnego Maga, Laur, Spojrzenie elfa
    3. Bardzo mi przykro, ale ulubionego sportowca nie posiadam.
    4. Rayman; The Great Escape - zazwyczaj tłukę w to w weekendy
    5. Filmów też jest sporo; na pierwszym miejscu oczywiście Pingwiny z Madagaskaru, potem Interstellar, Władca Pierścieni i Hobbit, Złodziejka Książek, Titanic, 8 krasnoludków - Historia prawdziwa oraz druga część Las to za mało.
    6. Oczywiście Ojciec Mateusz no i Komisarz Alex.
    7. Zdecydowanie KFC.
    8. Żaden z nich.
    9. Peter Prevc.
    10. Zazwyczaj w skarpetkach, w lecie boso.
    11. Nie umiem pływać. To znaczy umiem, ale tylko z deską, jak mnie pozbawicie deski to pójdę pod wodę. Chyba jestem stworzona do nurkowania Very Happy
    12. Pingwiny oglądałam jeszcze w dzieciństwie, ale wpadłam dokładnie trzy lata temu 3 kwietnia. Wtedy po raz pierwszy obejrzałam to na TV Puls. Jakoś to poleciało. Napisałam pierwsze opowiadanie, przyznam szczerze, że jak patrzę przez pryzmat czasu to teraz wydaje mi się do kitu, potem założyłam bloga, powstała seria Z pamiętnika Kowalskiego, trafiłam na forum pom.pun, potem ono zdechło, no a teraz jestem tutaj z wami z czego ogromnie się cieszę.
    13. Tak SS, Peter Prevc
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Alex McPenguin Pon Kwi 18, 2016 7:01 pm

    SS napisał:O ulubionym przedmiocie już pisałem >.<.
    A to przepraszam.


    Okaay, to może teraz coś ja o sobie napiszę...

    Jestem Aleksandra, mam 15 lat... rocznikowo 16, pochodzę z woj. małopolskiego.
    Lubię: pisać opowiadania, czytać książki (fantasy), słuchać muzyki (rock, hip-hop, heavy metal, folk) i... dubbingować, chociaż robię to bardzo rzadko... em... i jeszcze dużo jeść (lepiej być grubym i szczęśliwym, poza tym jedzenie to sens życia)  tongue
    Nie lubię: wątróbki, żelków, delicji, Niemieckiego, Doris, chodzenia na wysokich obcasach i malowania się.
    Jestem strasznie leniwym człowiekiem... i też wygadanym. Jeżeli mam na to wenę buzia mi się nie będzie zamykać przez cały dzień. Very Happy
    Mam pesymistyczne podejście do życia.
    PzM kocham od 5 lat. Uwielbiam (kocham) Kowalskiego, zaraz po nim Juliana i Skipper'a.
    Moim ulubionym kolorem jest czarny oraz czerwony, a jeżeli chodzi o porę roku to zdecydowanie zima! Wink
    Oprócz pingwinów oglądam też: Kung Fu Pandę, Alvina i wiewiórki, Wodogrzmoty małe, Agentów NCIS, Tokyo Ghoul, Pamiętniki wampirów.
    A moim ulubionych filmem (oprócz PzM) jest Hobbit i Igrzyska śmierci.
    Kocham wszystko co z wampirami ;D


    Ostatnio zmieniony przez Alex McPenguin dnia Wto Lip 26, 2016 1:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Isia Pon Kwi 18, 2016 7:39 pm

    Jestem Zbigniew, mam 45 lat i trzymam słodkie kotki w piwnicy...

    Witam szanownych państwa! Mówcie mi Isia (ale jeżeli wolicie bardziej oficjalnie, może być Maria). Mam 17 lat i chodzę do liceum, gdzie również zmagam się z profilem biologiczno-chemiczno-matematycznym Smile Jestem fanką PzM mniej więcej od 3,5 roku. Uwielbiam Hansa, Rico i Kowalskiego. Poza pingwinami, lubię jeździć na rolkach i rowerze, słuchać muzyki (przy czym aktualnie nie mam ulubionej piosenki) i rysować (z różnym skutkiem). Oglądam wstrętną chińską bajkę Hetalię Cool. Nienawidzę siatkówki, fizyki i otłuszczonego mięsa w gulaszu. Podobją mi się wszystkie odcienie niebieskiego. Czasami czytam dziwne creepypasty ale spokojnie....

    *ekhem* Mam nadzieję że będzie fajnie i że forum się rozwinie Cool
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Kowalski, opcje! Pon Kwi 18, 2016 8:08 pm

    Zbigniew... Nie no, padłam... Leżę i nie wstaję...
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by SS Pon Kwi 18, 2016 8:22 pm

    Kowalski, opcje! napisał:9. Peter Prevc.

    Wiem, ja też go lubię :3
    Do wszystkich nowych mówię - Witajcie, i kieruję do was te same pytania co do Kasii! Very Happy
    Hanti
    Hanti


    Liczba postów : 7
    Reputacja : 0
    Join date : 18/04/2016
    Skąd : Kaer Morhen

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Hanti Wto Kwi 19, 2016 12:09 pm

    Cześć Smile Jestem Nina i mam hopla na punkcie fantasy Very Happy. Nie lubię jeść buraków i bananów Smile
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Alex McPenguin Wto Kwi 19, 2016 3:39 pm

    Witam serdecznie nowe użytkowniczki! ^^

    Hanti napisał:Cześć Smile Jestem Nina i mam hopla na punkcie  fantasy Very Happy. Nie lubię jeść  buraków i bananów Smile

    A jaka jest Twoja ulubiona postać? Wink
    W jaki sposób poznałaś PzM?
    Co jeszcze bardzo lubisz?


    Ostatnio zmieniony przez Alex McPenguin dnia Wto Kwi 19, 2016 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Czuczi
    Czuczi


    Liczba postów : 16
    Reputacja : 2
    Join date : 18/04/2016

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Czuczi Wto Kwi 19, 2016 4:19 pm

    To ja też się przedstawię. :v
    Cześć, mam na imię Daszka, ale jak to już na internet przyszło, to zwają mnie Czuczem lub innymi odmianami mego prawdziwego imienia. Pochodzę z województwa podlaskiego, interesuję się tenisem i koszykówką, no i może piłką nożną, Bałkanami, krajami arabskimi, buddyzmem, Starożytną Grecją, Egiptem, Japonią i Chinami, Ryakumą, muzyką, NASA, poezją, filmami oraz troszkę grami, komputerowymi, oczywiście, i historią.
    Lubię wszystko, co jest ładne, rużoffe i słodkie. Lubię Pokémony, poezję, literaturę, sen, astronomię, lotnictwo, ryby, owady, ptaki, (ogólnie wszystkie zwierzątka, wykluczając psy, bo się ich boję) kulturę bałtycką i Białoruś, śmieszne i głupie rzeczy, słodycze, owoce, warzywa, pluszaki, jednorożce, kości, oczy, czekoladę, śniadą skórę, bajki animowane, rośliny, drzewa, świeże powietrze, chmurki, deszcz, grad, śnieg, Słońce i wszystkie inne planety, gwiazdy, fizykę, język serbski, arabski, łotewski i esperanto, którego właśnie się uczę.
    Nie lubię siatkówki, arogancji, materializmu, wyścigu szczurów, pracoholizmu, powagi, za dużego optymizmu, Albanii, nienawiści, nielubienia.
    Moim ulubionym tenisistą jest Novak Djoković, a ulubionym władcą jest Czyngis-Chan oraz pan Nikolić. Moją ulubioną planetą jest Neptun, Merkuriusz i Saturn, ulubioną galaktyką jest galaktyka Andromedy, ulubioną gwiazdą jest Syriusz, a ulubionym księżycem - Kallisto.
    PzM lubię od ok. trzech lat. Moim ulubionym bohaterem jest pan Szeregowy.
    To chyba tyle, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Wink


    Ostatnio zmieniony przez Czuczi dnia Wto Kwi 19, 2016 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Alex McPenguin Wto Kwi 19, 2016 4:32 pm

    No no, coraz nas więcej ;D
    Witaj!

    Może... hm...
    Lubisz Kowalskiego? What a Face
    Czuczi
    Czuczi


    Liczba postów : 16
    Reputacja : 2
    Join date : 18/04/2016

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Czuczi Wto Kwi 19, 2016 4:35 pm

    Nawet lubię, w końcu bez niego cała drużyna nie ma sensu. Jednakże bardzo mi się nie podoba jego polski dubbing. :<
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Alex McPenguin Wto Kwi 19, 2016 4:43 pm

    Dla mnie to jego polski dubbing jest boski ^^
    Za to np. angielski brzmi... jak jakieś monstrum xD
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Kowalski, opcje! Wto Kwi 19, 2016 5:25 pm

    I tutaj zgadzam się z szanowną Alex. Tylko i wyłącznie polski dubbing, żaden więcej.
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Isia Wto Kwi 19, 2016 5:38 pm

    Wklejam pytania żeby było przejrzyście:

    1. Stracciatella
    2. Ciężko się zdecydować. Ale mam znienawidzoną, śmierć "Kordianowi! #teammickiewicz
    3. No niech będzie Peter Prevc
    4. Sims 2, mało ambitne, ale kultowe
    5. Z reguły nie oglądam filmów
    6. "PzM" oczywiście, ale kiedy jeszcze było "Wspaniałe Stulecie", też się fajnie oglądało :3
    7. Mak, mimo że naładowane chemią do tego stopnia że nie pleśnieje
    8. Sama nie wiem
    9. No chyba nie mam wyboru...
    10. W kapciach lub skarpetkach
    11. Żabą się świetnie pływa
    12. Jakieś 3,5 roku temu, włączyłam Puls i jakoś samo się potoczyło Smile
    13. Oczywiście
    Czuczi
    Czuczi


    Liczba postów : 16
    Reputacja : 2
    Join date : 18/04/2016

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Czuczi Wto Kwi 19, 2016 5:47 pm

    Iśka, a jak to się stało, że polubiłaś Hetalię?
    I jaki jest twój the best kraj? I czemu nazwałaś się Włochami z Chibitalii? :v
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Isia Wto Kwi 19, 2016 5:52 pm

    Czuczi, tak gdzieś się natknęłam na tytuł "Hetalia" i zaczęłam się zastanawiać co to w ogóle jest. No i okazało się że to całkiem spoko anime (mimo że nie do końca zgodne z historią).

    Z tym the best krajem to ciężka sprawa, nie umiem wskazać jednego. Uwielbiam Nordic 5, Węgry i Estonię (uroczy kujonek). A Włochy to raczej Icia (chyba że o czymś nie wiem), czyli trochę inaczej. Z tą "Isią" chodziło mi już prędzej o Islandię :3
    Hanti
    Hanti


    Liczba postów : 7
    Reputacja : 0
    Join date : 18/04/2016
    Skąd : Kaer Morhen

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Hanti Wto Kwi 19, 2016 6:41 pm

    Moją ulubioną postacią Alekso jest Wiedźmin I love you Na pingwiny natknęłam się przez przypadek, ale od razu polubiłam całą czwórkę Very Happy . Bardzo lubię spać i również uważam, że Polski dubbing jest lepszy Cool
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Alex McPenguin Wto Kwi 19, 2016 7:16 pm

    Wszyscy robią mi ''smaka'' na przeczytanie ,,Wiedźmina'';c
    A nie mam kiedy przeczytać i skąd wzią... dobra, to odwołuje, teraz sobie przypomniałam, że moja koleżanka ma xD
    A ulubiona postać z pingwinków? ;D

    Huehue, skrzydełko dziewczyny Cool
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by SS Wto Kwi 19, 2016 7:32 pm

    Miło was widzieć na forum Smile
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Isia Wto Kwi 19, 2016 7:40 pm

    Polski dubbing rządzi, oglądałam inne i brzmią strasznie nienaturalnie. Myślałam że to wina obcego języka, ale nie, to po prostu ich głosy są dziwnie dobrane.

    Czuczi, zapomniałam zapytać: oglądasz Hetalię? (Bo piszesz o niej, wnioskuję że się znasz, chodzi o to czy ogarniasz o co chodzi "przez przypadek" czy raczej oglądasz na bieżąco.) Jeśli tak, jaki kraj najlepszy?

    Sponsored content


    Witam wszystkich! Empty Re: Witam wszystkich!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 4:10 pm