Pingwiny z Madagaskaru Polska

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


4 posters

    Uwagi/zażalenia

    QWERTA
    QWERTA


    Liczba postów : 19
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 22
    Skąd : Mordor

    Uwagi/zażalenia Empty Uwagi/zażalenia

    Pisanie by QWERTA Sob Kwi 16, 2016 9:55 pm

    Jako, że nikt się tu nie odzywa, pozwoliłam sobie założyć ten temat, aby można w nim było pisać drobne uwagi/poprawki do wprowadzenia na forum. Coby nie trzeba było na każdy drobiazg zakładać osobnego wątku Smile

    Jako, że jestem nieco grammar nazi, pozwolę sobie trochę poczepiać się drobnych szczegółow. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi Wink

    - Chciałbym poprosić o nieużywanie skrótów w opisach działów. "Świat wg. Pingwinów" może być "Światem według Pingwinów" lub "Światem Pingwinów". "Tu dyskutujemy o pełnometrażowym filmie pt. ,,Pingwiny z Madagaskaru"" - zwrot "pod tytułem" jest tu niepotrzebny.

    - "Kowalski rules! Standardowa treść postów w tym forum."" - czy nie lepiej brzmiałoby ""Kowalski rules!"  - standardowa treść postów w tym forum."?

    - Polecam dodać do regulaminu punkt "Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem i potwierdzić jego przeczytanie podpisem zamieszczonym w wątku z nim." Wtedy będziemy mieli pewność, że ludzie chociaż zajrzeli do regulaminu Wink

    I żeby nie było, że tylko się czepiam - grzebię nad bannerami, jutro postaram się coś wrzucić Wink
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Sob Kwi 16, 2016 10:11 pm

    Przepraszam bardzo za błędy w nazwach działów, ale wczoraj spędziłem mnóstwo czasu (3 godziny, serio) nad rozdzieleniem różnych kategorii, a potem musiałem się pospieszyć z ich dodaniem. Dziś po prostu nie przyszło mi do głowy, by je sprawdzić. Przepraszam raz jeszcze, to mój pierwszy dzień jako admin, bądźcie wyrozumiali Wink Poprawię jak tylko usiądę jutro przy komputerze.

    Z tym regulaminem... Nie chcę by ktokolwiek pisał cokolwiek w tamtym wątku (ba, w tamtej kategorii) :O
    Rozumiem o co Ci chodzi, ale dla mnie to tylko wprowadzanie niepotrzebnego zamętu, a chyba nie liczysz na to, że administratorzy będą wyłapywać wszystkie konta które nie potwierdziły zapoznania się z zasadami :S No dobra, może i mogą... Ale te zasady są wszędzie takie same, niemal równe Netykiecie którą każdy powinien znać, a zresztą jak mówi święty regulamin, nieznajomość zasad nie zwalnia od kary.
    Ach, no i jak pisałem wcześniej, już po założeniu konta przez Ciebie dodałem wiadomości powitalne, a w nich linki do regulaminu z notatką o konieczności jego przeczytania. Powinno przynieść skutki.

    PS. Bardzo dobry pomysł na temat, jutro zostanie przyklejony!
    QWERTA
    QWERTA


    Liczba postów : 19
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 22
    Skąd : Mordor

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by QWERTA Sro Kwi 20, 2016 12:16 am

    Najwidoczniej jestem po prostu bardzo natrętnym człowiekiem, ale i tak pozwolę sobie zapytać Wink

    Czy planujecie (zwracam się do Adminów, proszę nie bić za liczbę mnogą Wink) wprowadzić na forum system rang?
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Sro Kwi 20, 2016 8:54 pm

    Uh, byłem dziś zajęty, wybaczcie mi moją absencję Razz
    Jutro postaram się sprawdzić tę sprawę ze zmianą czcionki w cytatach. Co do rang - nie planuję wprowadzenia systemu wincyj postuf - wincyj rang. Utworzę temat, w którym każdy będzie mógł poprosić o tytuł - pasuje?
    Hmmm, w sumie to jeszcze sporo do zrobienia Very Happy Dlatego proszę wszystkich - jeśli macie jakieś uwagi albo prośby, zamieszczajcie je w tym wątku.
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by Kowalski, opcje! Pią Kwi 22, 2016 2:40 pm

    Nie wiem, czy to tu pasuje, ale nie wiem też gdzie mogę o to spytać, więc...
    Jak się wstawia zdjęcia do wpisów?
    Bo z tym serwisem jeszcze nie jestem obeznana.
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Pią Kwi 22, 2016 6:42 pm

    Nad okienkiem dodawania wiadomości masz takie dwa obrazki - jakby małe zdjęcia, przy jednym jest dyskietka a przy drugim biały plusik na zielonym kole. Jeśli masz URL obrazka, klikasz drugi obrazek, wklejasz/wklepujesz URL i wciskasz ,,insert".
    Jeżeli zaś chcesz dodać jakiś obraz z komputera, wybierz pierwszą miniaturkę. Klikasz ,,select files" i wybierasz grafikę. Zobaczysz ją pod spodem, klikasz przycisk ,,upload" i powinnaś po chwili uzyskać URL obrazka. A wówczas powtarzasz procedurę tak, jak opisałem wcześniej Smile
    QWERTA
    QWERTA


    Liczba postów : 19
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 22
    Skąd : Mordor

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by QWERTA Pią Kwi 22, 2016 6:48 pm

    Uwagi/zażalenia Eb66bc

    W zaznaczonym miejscu masz dwie ikony Smile Pierwsza po lewej, z dyskietką, daje Ci wgrać na tinypic obrazek z komputera i podaje link, który wystarczy wkleić do wiadomości. Ta po prawej pokazuje Ci okno, gdzie możesz wkleić link do obrazka Smile

    EDIT:
    Aaaa, SS mnie ubiegł Razz Ale i tak zostawię ten screen, może się przydać :p
    QWERTA
    QWERTA


    Liczba postów : 19
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 22
    Skąd : Mordor

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by QWERTA Pon Kwi 25, 2016 7:46 pm

    Przepraszam najmocniej za post pod postem, ale sprawa zwłoki niecierpiąca, a edita nikt by nie zobaczył.
    Czy na forum zamierzacie, drodzy Admini zamieścić temat, w którym użytkownicy mogliby informować o ewentualnych nieobecnościach? Czy należy o nich pisać do Was?
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Pon Kwi 25, 2016 8:09 pm

    Żaden problem Wink
    Hmm, nie wiem czy taki temat ma sens :O W zasadzie to nikomu nieobecności nie powinny przeszkadzać... Ale w sumie czasem zdarzają się dłuższe... wypadki, więc można taki temat założyć Wink (możesz to zrobić sama, ja go później przykleję).
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by Alex McPenguin Wto Kwi 26, 2016 9:17 am

    Dla mnie byloby lepiej gdyby uzytkownicy pisali do nas w tych sprawach.
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Wto Kwi 26, 2016 3:16 pm

    Nieeee, wtedy będziemy zawaleni wiadomościami, no i prościej napisać tu posta niż wiadomość do nas. A poza tym chciałbym żeby wszyscy widzieli, co zmieniamy na forum, z czym kombinujemy i co poprawiamy. Żebyśmy potem nie musieli 73892 razy udzielać odpowiedzi na te same pytania Wink
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by Kowalski, opcje! Wto Kwi 26, 2016 5:02 pm

    Ja jestem za założeniem wątku, mieliśmy coś takiego na pom.pun
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Wto Kwi 26, 2016 7:30 pm

    Jakiego wątku? To jest wątek o uwagach i zażaleniach, wystarczy Smile
    QWERTA
    QWERTA


    Liczba postów : 19
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 22
    Skąd : Mordor

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by QWERTA Sro Kwi 27, 2016 10:58 pm

    cały czas prawdopodobnie chodzi o wątek o nieobecnościach, nie zmianach na forum
    nie, żebym się wtrącała
    Ok, założę go, jak złapię chwilę na logiczne ogarnięcie wątku...

    EDIT: Nie założę, nie mogę pisać nowoch tematów w Aktualnościach. Administracjo szanowna, chyba Wy musicie się z tym uporać Mad
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by SS Sro Kwi 27, 2016 11:32 pm

    Ah, no tak, brainlag >.<

    Przepraszam was bardzo, ale jak dla mnie zarówno pisanie do adminów jak i zakładanie wątków nie ma sensu. Przecież rozumiem, jeśli ktoś będzie przez parę dni zajęty, ale aż tak żeby nie mieć czasu zajrzeć raz dziennie na forum? Zresztą - jeśli bardzo tego chcecie, mogę zrobić taki wątek.

    Przypomnę także, że święty regulamin nie mówi nic o usuwaniu nieaktywnych kont Surprised
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by Kowalski, opcje! Czw Kwi 28, 2016 3:58 pm

    Noo, a jak ktoś wyjeżdża na dwa tygodnie na wygwizdów gdzie nie ma neta?
    W sumie racja, nikt nie mówił nic o usuwaniu.

    Sponsored content


    Uwagi/zażalenia Empty Re: Uwagi/zażalenia

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:50 am