Pingwiny z Madagaskaru Polska

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


4 posters

    Idealny dzień

    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Idealny dzień Empty Idealny dzień

    Pisanie by Kowalski, opcje! Pią Kwi 22, 2016 5:11 pm

    Drugi mój najulubieńszy odcinek Pingwinów. Skipper w nim taki pewny siebie <piszczy>
    Skipper przeżywa Idealny dzień. Postanawia więc wykraść swoją kartotekę z duńskiego konsulatu na podstawie planu Omega Zulu. Kowalski zostaje zwiadowcą – obserwuje budynek i zdaje raport szefowi. Rico i Szeregowy próbują odwrócić uwagę strażników duńskimi ciasteczkami, a sam Skipper usiłuje osobiście wykraść teczkę. Po wielu zmaganiach ze strażnikami Skipperowi udaje się zabrać dokumenty i daje Szeregowemu 6.2 sekundy na ich przejrzenie, jednak wszystko jest tylko na piśmie. Po upływie czasu Skipper niszczy je.

    Ciekawostki z Pingwiniej wiki;
    To jest czwarty odcinek ze słowem dzień w tytule ("Dzień próby","Noce i dnie", "Dzień Króla Juliana").
    Dowiadujemy się, że o Skipperze krążą w Danii legendy.
    Dziewczyna Skippera była prawie taka sama jak on.
    Obrazek z nazwą odcinka nawiązuje do filmu Iniemamocni.
    Nie wiadomo czy Skipper dokonał zbrodni czy też nie.
    Nie wiadomo, dlaczego Piszczuś Pan był w duńskiej ambasadzie (tego akurat nie zauważyłam, muszę go tam znaleźć)
    Nazwa "Omega Zulu" nawiązuje do ostatniej litery alfabetu greckiego oraz rodowitej nazwy jednego z południowoafrykańskich plemion, Zulusów.
    Jest to drugi odcinek w którym na napisie tytułowym Skipper jest bardziej kwadratowy. Pierwszy to Najlepszy Wróg.
    Wbrew wszystkim domysłom akcja odcinka dzieje się w duńskiej ambasadzie w Nowym Jorku.

    Najlepsze teksty;
    "Dania jest bardzo zimna i rodzi bardzo zimne dusze..."

    "- Macie dwie i pół sekundy.
    - Och nareszcie, największe tajemnice Szefa... Co? Nie ma żadnych zdjęć, są tylko litery, których i tak nie rozumiem."

    " - Gdzie jest ten o którym mówią legendy? Skipper?
    Jest tuż za tobą. I jak zawsze ma porażające wejście!"

    Co sądzicie o tym i jakie są wasze ulubione odcinki?
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Alex McPenguin Nie Kwi 24, 2016 9:26 am

    Jest on moim drugim ulubionym odcinkiem związanym, gdzie najwięcej jest Skipp'a.
    Na pierwszym znajduje się ,,Byłem żywym trupem'' Razz
    Byłam pewna, że w tym odcinku dowiemy się, co się wydarzyło w Danii.
    Potem jak się okazało, że nie, podobno miał być 4 sezon i dopiero się wtedy dowiemy!
    No ale nie wypaliło niestety.
    Jeżeli chodzi o najlepsze cytaty to nie wiem...
    Nie pamiętam za bardzo jakie w ogóle one były, dawno nie oglądałam tego.

    I najlepszy jest momencik, kiedy wchodzi gotowy do walki i iskrzy xD
    Idealny dzień 9lem8z
    Lubię to zdjątko najbardziej ^^
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Isia Nie Kwi 24, 2016 1:51 pm

    Uwielbiam ten odcinek, przede wszytskim dlatego że jest w nim HANS I love you Musicie mi wybaczyć, ale jestem fangirl Hansa i będę się tu ekscytować jego obecnością. Podoba mi się scena w której walczą wśród latających kanapek (swoją drogą, ciekawe dlaczego kanapki). W ogóle ten odcinek ma bardzo wartką akcję, trzyma w napięciu jak żaden inny a tak poza tym, przecież jest w nim Haaans!.

    Kowalski, opcje, o jakie domysły chodzi? Była jakaś teoria, że odbywa się to gdzieś indziej niż w duńskiej ambasadzie? Jeśli była, to jestem strasznie ciekawa o co chodzi Very Happy Lubię takie ciekawostki.
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Kowalski, opcje! Nie Kwi 24, 2016 2:58 pm

    Też uwielbiam ten moment Alex. Nawet w wakacje miałam ten art na avatarze na blogu.
    Też jestem fanką Hansa i też mogę niekiedy się tym ekscytować. Też się zastanawiałam co z tymi kanapkami. Takie WTF? O co chodzi? no nie?
    Domysły? Tam było, że nawet możemy popłynąć tym statkiem co to Rico tak zachwala, czyli domysł był, że akcja może się dziać na innym kontynencie.
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Isia Nie Kwi 24, 2016 5:31 pm

    Aaa, racja Smile No tak, bardziej bym to zrozumiała gdyby walczyli wśród latających duńskich ciasteczek, ale kanapek nie ogarniam.
    Shinigami
    Shinigami


    Liczba postów : 83
    Reputacja : 1
    Join date : 21/04/2016
    Skąd : Rezydencja Phantomhive

    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Shinigami Nie Kwi 24, 2016 6:02 pm

    Do tych, którzy wciąż nie ogarniają, o co chodzi z kanapkami:
    Kanapki latające w trakcie walki to smørrebrød, które są dumą i ukochaniem Duńczyków. Są oni wprost nieprzyzwoicie do nich przywiązani, stąd ich oburzenie, że w trakcie walki przepadły dziesiątki sztuk tego specjału.
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Kowalski, opcje! Nie Kwi 24, 2016 6:50 pm

    Aaa... No i teraz wszystko jasne!
    Patrzcie, nie wiedziałam, ze oni tak kochają kanapki.

    Sponsored content


    Idealny dzień Empty Re: Idealny dzień

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 6:07 am