Pingwiny z Madagaskaru Polska

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


4 posters

    Miss Ja

    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Miss Ja Empty Miss Ja

    Pisanie by Kowalski, opcje! Sro Kwi 20, 2016 2:59 pm

    Alice powiedziała wycieczce, że jeden z pingwinów to samica. Chcąc to sprawdzić Kowalski buduje analizator DNA. Machina jednak pokazuje, że Skipper jest dziewczyną. Skipper jest zrozpaczony i udaje się do Marlenki po pomoc. Skipper myśli że jeśli jest dziewczyną to nie może być już szefem jednak Marlenka mówi mu że może. Tymczasem lemury mają awarię prądu. Julian wysyła Morta do zasilania, żeby je naprawił. Jednak kable przejmują nad sobą kontrolę. Lemury są w niebezpieczeństwie. Kowalski, Szeregowy i Rico sami wyruszają na misje jednak nie udaje im się jej wykonać. Pod namową Marlenki Skipper ratuje swój odział. Gdy pingwiny i Marlenka idą do bazy, znowu zaczyna działać zasilanie i maszyna dokańcza wyniki Skippera. Okazuje się że gdy siadł prąd maszyna nie skończyła wyników i Skipper jest jednak chłopakiem.

    Lubię ten odcinek, bo Skipper jest w nim taki słodki i rozkoszny. I w ogóle inny.
    Bo wiecie, zazwyczaj tak się nie zachowuje, jak w tym odcinku.

    Najlepszy tekst: "Daj mi krepinę kochana, mam wielką ochotę zrobić sztuczne kwiatki na firanki". albo "Rico, różową kokardę proszę!"
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Miss Ja Empty Re: Miss Ja

    Pisanie by Isia Sro Kwi 20, 2016 7:53 pm

    Ze Skippera taka dama się zrobiła w tym odcinku Very Happy Ale chyba jednak cieszył się że powrócił do swojej płci, Szef to w końcu sama męskość, gołe klaty ninja solo i tak dalej Smile
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Miss Ja Empty Re: Miss Ja

    Pisanie by Alex McPenguin Sro Kwi 20, 2016 10:51 pm

    Mi się też on podoba Wink
    Mina chłopaków bezcenna, kiedy machina Kowcia pokazuje, że Skipper rzeczywiście jest samicą.
    Ski: *test że na pewno nie jest - wychodzi, że jest, dał na jednorożca XD*
    Kow: *patrzy na niego* Madame.
    Ski: NIEE!!!
    Kow: To jest faza druga: złość. Potem będzie poszukiwanie rozwiązań. Depresja. A na koniec akceptacja.
    To mnie powaliło...
    I ta różowa kokarda, matko Very Happy
    Czuczi
    Czuczi


    Liczba postów : 16
    Reputacja : 2
    Join date : 18/04/2016

    Miss Ja Empty Re: Miss Ja

    Pisanie by Czuczi Sro Kwi 20, 2016 10:59 pm

    W różowej kokardzie wyglądał niewyobrażalnie słodko!
    To chyba najlepszy wygląd, jaki ktokolwiek mógł mu stworzyć, kocham.

    Sponsored content


    Miss Ja Empty Re: Miss Ja

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 2:42 pm