Pingwiny z Madagaskaru Polska

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polskie forum fanów serialu ,,Pingwiny z Madagaskaru - dołącz do naszej społeczności już dziś!


5 posters

    Skipper

    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Skipper Empty Skipper

    Pisanie by Kowalski, opcje! Pon Kwi 18, 2016 6:17 pm

    Jest odpowiedzialny za obmyślanie taktyki i wydawanie rozkazów pozostałym członkom oddziału. Jego drużyna nie radzi sobie bez niego. Zawsze, gdy są sami nie wiedzą co robić. Dla niego każdy, kto umie przeżyć wojnę nuklearną, jest w porządku. Uważa, że broń musi być niebezpieczna. Potrafi prawie wszystko zmienić w broń np. taniec (odc. Tańczący z duszami), uber-słodycz Szeregowego (odc. Za słodko), dziewczęcą delikatność (odc. Miss Ja) i wiele innych. Ma paranoję i manię prześladowczą, co niejednokrotnie sam przyznaje (no dobra, ja też przyznaję, zadowoleni?). Kocha sushi. Nienawidzi lukrecji i się uśmiechać. Boi się igieł. Kolekcjonuje łzy wrogów z pola walki i naparstki z obrazkami w tematyce parków narodowych (brakuje mu tylko Yellowstone). Nienawidzi hipisów (najprawdopodobniej, dlatego że ich przekonania godzą w wyznawaną przez niego ideologią). Jego najwięksi wrogowie to Doktor Bulgot – delfini geniusz zła, jak i również Hans – maskonur pochodzący z Danii, przez którego to, Skipper jest w tym kraju wrogiem publicznym numer jeden. Nie umie przyznawać się do błędów, zawsze próbuje udowodnić, że miał rację (albo zwala całą winę na Szeregowego). Ma nerwowe tiki, czasem jego prawe oko drży. Ma też słabe płuca.

    Niewiele wiemy o jego przeszłości. Możemy przypuszczać, że komandosem jest już od dawna, często wspomina o latach musztry i morderczych treningów. W wielu odcinkach wspomina swoich dawnych kompanów – Manfrediego i Johnsona, jednak za każdym razem podaje inną przyczynę ich śmierci. W rzeczywistości jego dwaj towarzysze nadal żyją (występują w odcinku Pingwin, który mnie kochał). Z tego co wiadomo, szef oddziału ma zatarg z Duńczykami, nienawidzi również hipisów.

    Według mnie najlepszy jest w odcinku MISS ja i taki słodziutki mógłby być zawsze.
    Hmm... A może go troszeńkę dosłodzimy? Wink
    Alex McPenguin
    Alex McPenguin


    Liczba postów : 850
    Reputacja : 3
    Join date : 15/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Kansas

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Alex McPenguin Wto Kwi 19, 2016 4:19 pm

    Słodki też był w odc. ,,Mały ptaszek'' jako Pietrek xD
    Taka mała słodka kulka, a myślałam, że nic od Morta nie jest takie słodkie.
    Jego paranoja jest świetna xD
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Isia Wto Kwi 19, 2016 6:08 pm

    I ten jego bebech...nigdy się nie myli Smile Szef to twardy gość i dobrze przewodzi grupą (mimo chwil zwątpienia w "Teście na szefa").
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by SS Wto Kwi 19, 2016 7:39 pm

    Skipper - nienawidzę tego imienia od kiedy tylko poznałem PzM ^^
    Nie trawię go zupełnie, odrzuca mnie cała jego postać. Ta jego perfekcja, doskonałość jest cechą masakrycznie denerwującą i choć jest to tylko serial dla dzieci, to jednak pragnąłbym obejrzeć przywódcę z pewnymi wadami. Wiem, wiem, chwile słabości, ale zawsze wychodził z problemów cały, zdrowy, i z jeszcze głośniejszym aplauzem widowni. Coś już takiego w sobie mam, że nie przepadam za liderami, przywódcami którzy nie są idealnie, bezbłędnie wykreowani.
    Warto też dodać, że ważną rolę w mojej nienawiści do Skippera sprawił fakt, iż pierwsze forum, na którym zagościłem, nosiło nazwę pairingu Skippera z Marlenką. Nienawidzę pairingów. A tu musiałem jeszcze codziennie słuchać o Skipperze. Skipper tu, Skipper tam, Skipper w lodówce, Skipper za oknem. W sumie to chętnie ujrzałbym go w lodówce.
    Ciągłe słyszenie jego imienia spowodowało, że dziś nie cierpię go najbardziej w całym serialu.
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Kowalski, opcje! Sro Kwi 20, 2016 2:27 pm

    Chyba się nie polubimy. Nie, żartuję.
    Skipper to mój absolutnie ulubiony bohater (zaraz po Kowalskim).
    Przecież on nie jest bezbłędnie wykreowany, ma swoje wady, jak każdy.
    Przykład? Proszę bardzo; boi się igieł, czasami też popełnia błędy, ma paranoję, syndrom stresu pourazowego (to ostatni to tylko u mnie).
    On też musi być słodki, kiedy płacze. W ogóle to taka śliczna kulka, której też trzeba okazać trochę miłości, no halo... Mam dzisiaj fazę na zachwycanie się wszystkimi i wszystkim.
    Akurat pairing z Marlenką to jakiś niewypał. Ani trochę przecież do siebie nie pasują.
    SS... dlaczego w lodówce?
    Czuczi
    Czuczi


    Liczba postów : 16
    Reputacja : 2
    Join date : 18/04/2016

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Czuczi Sro Kwi 20, 2016 5:23 pm

    W lodówce, żeby pingwinie mięso się nie popsuło.
    Psst, „Skipper” oznacza „Szef” po angielsku, to nie imię, a pseudonim.
    SS
    SS
    Admin


    Liczba postów : 168
    Reputacja : 0
    Join date : 15/04/2016
    Age : 26

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by SS Nie Kwi 24, 2016 2:03 pm

    Lodówka = kostnica.

    Skipper = szef? Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Może chodzi Ci o kogoś w rodzaju kapitana statku? A zresztą nawet jeśli faktycznie to coś znaczy, nie musi to od razu zaprzeczać temu, że jest to jego imię. Może Szeregowy to też imię.
    Isia
    Isia


    Liczba postów : 185
    Reputacja : 1
    Join date : 16/04/2016
    Age : 25
    Skąd : Polska :3

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Isia Nie Kwi 24, 2016 2:08 pm

    SS, chyba masz rację z tym kapitanem statku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Szyper
    Kowalski, opcje!
    Kowalski, opcje!


    Liczba postów : 924
    Reputacja : 2
    Join date : 16/04/2016
    Age : 23
    Skąd : Polska xD

    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Kowalski, opcje! Nie Kwi 24, 2016 3:00 pm

    No, nawet pokazywałam to słówko pani od angielskiego, to była zdziwiona, bo myślała, że kapitan ma tylko jedno tłumaczenia na angielski "Captain". A tu taka niespodzianka.

    Sponsored content


    Skipper Empty Re: Skipper

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 8:54 am